_festival

Kolejny raz ściągamy do Gdańska czołówkę polskiego internetu.
To właśnie Likes Festival!

Na naszej imprezie znajdziecie swoich ulubionych twórców YouTube, streamerów oraz znane persony świata cosplayu!

Już 18 listopada odwiedźcie 4 strefy przygotowane specjalnie dla was! Game Zone, Cosplay Zone, Food Zone oraz Likes Zone zapewnią wam wystarczająco atrakcji na cały dzień. Wpadajcie do Gdańska albo obserwujcie nas w sieci!

Logo game zone game zone

Żaden z nas nie przejdzie obojętnie obok okazji do wzięcia udziału w zmaganiach w swoją ulubioną grę. Będziecie mieli okazję zaspokoić żądzę współzawodnictwa w otwartym turnieju League of Legends! Dla tych, którzy szukają mniej rywalizacyjnych wrażeń, przygotowaliśmy strefy free-to-play. Znajdziecie na nich najnowsze oraz najciekawsze tytuły, takie jak: Star Wars: Battlefront 2, Need For Speed: Payback, Call of Duty: WWII czy gry z serii LEGO.

Jeśli bardziej od gier interesuje cię świat YouTube'a, Likes Zone to strefa właśnie dla Ciebie! Spotkasz w niej znanych twórców, z którymi bez problemu pogadasz i zrobisz sobie pamiątkowe zdjęcie. Poniżej znajdziesz listę gości, którzy się u nas pojawią!

Logo game zone likes zone
nasi goście
1

G.F. Darwin

2

DafuQ

3

Dealereq

3

superMWK

4

Dokens

5

Jachimozo

6

Tritstus

7

Rembol

8

Junajted

8

Mietczyński

9

Madlencia

10

Mai linh

11

Shappi

11

Artur Moroz

11

Sebastian Olma

11

Dorota Kamińska

Logo game zone cosplay zone

Masz swoje alter ego? Czemu by nie pokazać go całemu światu! A nuż to właśnie ty będziesz w przyszłości kolejnym zaproszonym przez nas gościem!

Zapisz się na konkurs i pochwal się swoim strojem przed szeroką publiką podczas Gali Cosplay!

gala cosplay

W Food Zone dowiecie się co to jest drób! Na żywo specjalnie dla Was, niesamowite potrawy przygotują znani kucharze i nie tylko! Będzie smakowało!

Drób

Logo game zone food zone